• Lista zadań

  » integreo.pl

  Profesjonalny system skutecznie wspomagający zarządzanie pracą w firmie. Ogrom możliwości, intuicyjna obsługa i to wszystko z dowolnego miejsca z poziomu przeglądarki internetowej! Poznaj możliwości Integreo i usprawnij funkcjonowanie Twojej firmy już dziś!

  Załóż darmowe konto już teraz !
 • Lista zadań

  » Manager zadań

  Skutecznie zarządzaj podziałem prac i obowiązków w Twojej firmie. Twórz, rozdzielaj, kontroluj czas realizacji, nadawaj priorytety i weryfikuj poprawność wykonania zadań przez pracowników. Bądź na bieżąco informowany o postępach prac drogą mailową, by nie przegapić żadnej informacji.

  Więcej
 • Ogłoszenia

  » Tablica ogłoszeń

  Zarządzaj aktualnościami i informacjami związanymi z funkcjonowaniem Twojej firmy z jednego miejsca. Twórz ogłoszenia, wybieraj odbiorców i nie martw się więcej, że ktoś nie odbierze istotnej informacji w terminie. Bądź na bieżąco informowany o najnowszych ogłoszeniach drogą mailową bez obaw, że coś Cię ominie.

  Więcej
 • Kalendarz

  » Kalendarz firmowy

  Zarządzaj wydarzeniami mającymi miejsce w Twojej firmie z jednego miejsca. Twórz wydarzenia, zwołuj zebrania, rezerwój spotkania, planuj szkolenia i rezerwuj czas na realizację zadań. To i jeszcze więcej umożliwi Ci prosty w obsłudze a bogaty w funkcjonalności firmowy kalendarz.

  Więcej
 • Zgłoszenia zewnętrzne

  » Ewidencja czasu pracy

  Kontroluj czas pracy pracowników zatrudnionych w Twojej firmie. Miej stały wgląd w to który z pracowników, kiedy i czym się zajmował, by skuteczniej rozliczać ich z powierzanych zadań. Generuj okresowe raporty czasu pracy osób zatrudnionych w wymiarze godzinowym i nie tylko.

  Więcej
 • Komunikator

  » Wbudowany komunikator

  Komunikuj się w czasie rzeczywistym z innymi pracownikami firmy za pomocą wbudowanego komunikatora. System Integreo umożliwia bezpośrednią komunikację między użytkownikami z poziomu przeglądarki internetowej, dzięki czemu będziesz mógł skutecznie pozbyć się innych komunikatorów zainstalowanych na służbowych komputerach Twojej firmy.

  Więcej
 • Statystyki

  » Statystyki

  Miej stały wgląd w stan realizacji zadań przez Twoich pracowników. Wiedz ile zadań przez kogo jest obecnie realizowanych i na jakim są one etapie. Przeglądaj na parametryzowanych wykresach, jak prezentuje się obecny średni czas realizacji zadań przez poszczególnych pracowników Twojej firmy.

  Więcej
 • Zgłoszenia zewnętrzne

  » Zgłoszenia zewnętrzne

  Odbieraj bezpośrednio do systemu zgłoszenia pochodzące ze strony internetowej Twojej firmy. Usprawnij komunikację z potencjalnymi klientami, w prosty sposób integrując stronę internetową Twojej firmy z kontem w systemie Integreo. Bądź pewien, że Twoi potencjalni klienci będą obsłużeni przez Twoich pracowników lepiej i szybciej niż kiedykolwiek.

  Więcej
 • O systemie

  Integreo to profesjonalny system skutecznie wspomagający zarządzanie pracą w firmie. Ogrom możliwości, intuicyjna obsługa i to wszystko z dowolnego miejsca z poziomu przeglądarki internetowej!
  Poznaj możliwości Integreo i usprawnij funkcjonowanie Twojej firmy już dziś!